Oldalak

A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Anyagfestés. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Anyagfestés. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. február 15.

Színek a télben


Az idei országos kiállítást a mi csoportunk rendezi Pécsett. Nagyon sok meglepetéssel, közös munkával is készülünk. Az egyik ilyen közös munkánkhoz festettem a hétvégén anyagokat. 
Már korábban is sokszor festettem Colombus textilfestékkel és nagyon szeretem. Könnyű használni és egyszerűen lehet egy színhez több árnyalatot varázsolni. 
Nálunk az udvaron még bőven van hó, így ez jó háttérnek bizonyult a fényképezéshez!

2009. június 19.

Színek nélkül mit érek én....




Kalex-nél néhány napja gyönyörű festett anyagokat láttam. Gondoltam én is kipróbálom egy kisebb darabka anyaggal és egy kevéske festékkel. Az biztos, hogy ha az ember elkezdi, igen nehéz abbahagyni. Második napja egész délután festettem. :o) Anita is besegített, mert neki kézműves-szakkörről volt némi tapasztalata batikolás terén, így neki köszönhetőek a minták az anyagokon.



Néhány színátmenetes is készült.



Esténként készül a SAL mintám is. Nagyon szeretem varrni, mert nem kell sűrűn színeket váltogatni, kicsit jobban lehet mellette beszélgetni, tévézni...



Egy kedves felkérésnek is eleget kell tennem. Szeretem ezeket a játékokat, mert ez azt jelenti, hogy valakinek eszébe jutottam. :o) Most Barbi hívott játékra. 6 dolgot kell elmondjak magamról, ami NEM túl fontos.

A játékszabályok:
- Mondjunk el magunkról 6 NEM túl lényeges dolgot, amit kedvelünk.
- Említsük meg linkkel, aki játékra hívott minket.
- Válasszunk 6 blogolós társat, akinek továbbadjuk a játékot.


Nagy hirtelen ezek jutnak eszembe:
1. Szeretem a színeket.
2. Szeretek írni.
3. Jól esik időnként egy kicsit egyedül lenni.
4. Szívesen próbálok ki új dolgokat.
5. Nem szeretek autótvezetni.
6. Imádom olvasgatni a kreatív blogokat.

És akiket szeretnék játékra hívni, persze nem kötelezően:
Bea
Szaszi
Bruercsi
Szarvasmici
Marvika
Márti